هشدار ماکرون در خصوص قدرت دریافت عوام گرایانِ مخالف اتحادیه اروپا

به گزارش اوج باور، به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، امانوئل ماکرون رئیس جمهوری فرانسه، ضمن اعلام هشدار درباره احتمال قوت دریافت عوام گرایان مخالف اتحادیه اروپا، بیان کرد در حالی که ویروس کرونا بر اقتصاد اروپا به شدت تأثیر گذاشته، رهبران اروپا باید رویکردی درست در مقابله با آن داشته باشند، در غیراینصورت شرایط فعلی می تواند بخت عوام گرایان [پوپولیست ها] برای پیروزی در انتخابات آینده را افزایش دهد.

هشدار ماکرون در خصوص قدرت دریافت عوام گرایانِ مخالف اتحادیه اروپا

با ما سفر کنید و با تور دور اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

وی در تبادل نظر با روزنامه فایننشال تایمز گفت: اتحادیه اروپا باید تصمیم بگیرد آیا زمان اتخاذ رویکردی سیاسی است یا تنها باید موضوع بازار را در اولویت قرار دهد.

به گفته وی، اکنون زمان برخورد صادقانه است، اگر رهبران اروپا موضع درستی اتخاد نکنند، افرادی که خواستار فروپاشی اتحادیه اروپا هستند، قدرت خواهند گرفت.

ماکرون می گوید اگر اتحادیه اروپا اعضایی را که آسیب دیده اند حمایت نکند، در آینده نزدیک امکان دارد منتقدان اتحادیه ماندن اروپا در ایتالیا، اسپانیا و شاید فرانسه قدرت بگیرند.

وی هشدار داد که عوام گرایان خواهند گفت اتحادیه از اعضایش حمایت نمی کند.

تا به امروز در اروپا بیشترین مرگ و میر از ویروس کرونا در ایتالیا و اسپانیا ثبت شده و نقدها شدیدی نسبت به عدم حمایت اتحادیه اروپا از این دو کشور مطرح شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 302

به "هشدار ماکرون در خصوص قدرت دریافت عوام گرایانِ مخالف اتحادیه اروپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار ماکرون در خصوص قدرت دریافت عوام گرایانِ مخالف اتحادیه اروپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید