15 هزار نفر از بانک صادرات ایران وام ودیعه مسکن گرفتند

به گزارش اوج باور، تعداد دریافت کنندگان وام ودیعه مسکن از بانک صادرات ایران طی سال 99 از 15 هزار نفر گذشت و بیش از دو هزار و 844 میلیارد ریال توسط بانک به این افراد پرداخت شد.

15 هزار نفر از بانک صادرات ایران وام ودیعه مسکن گرفتند

جهت دریافت خدمات پتینه سقف منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، این بانک در سال گذشته بیش از دو هزار و 844 میلیاردریال به 15 هزار و 93 نفر وام ودیعه مسکن پرداخت کرد. استان های خوزستان، کردستان، فارس، آذربایجان شرقی، چهارمحال و بختیاری، مازندران، زنجان، کرمان، مرکزی و البرز، 10 استان اول دریافت کننده بیشترین وام ودیعه مسکن از بانک صادرات ایران در سال 99 بوده اند.

پرداخت وام ودیعه مسکن برای مستأجران در قالب برنامه های حمایتی بانک صادرات ایران در شرایط ویژه ناشی از بیماری کرونا، از ابتدای شهریور ماه سال 99 شروع شده و در کنار پرداخت تسهیلات حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا، به منظور کاهش مسائل هموطنان به اجرا درآمده است.

بانک صادرات ایران طی سال های اخیر یاری به بخش مسکن را در شهرها و روستاهای کشور با پرداخت تسهیلات حمایتی مورد توجه قرار داده و پرداخت تسهیلات بافت های فرسوده شهری و بهسازی و نوسازی مسکن روستایی را نیز به صورت جدی دنبال می نماید.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 22 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1400 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 940

به "15 هزار نفر از بانک صادرات ایران وام ودیعه مسکن گرفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "15 هزار نفر از بانک صادرات ایران وام ودیعه مسکن گرفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید