آمادگی اتریش، سوئیس، ایتالیا، فرانسه، آلمان و چین برای سرمایه گذاری نفتی در ایران

به گزارش اوج باور، با نزدیک شدن به ماه های پایانی عمر دولت یازدهم، برنامه های جلب سرمایه گذار خارجی در صنعت نفت با جدیت بیشتری پیگیری می گردد و با سرعت دریافت این فرایند، حضور شرکت های خارجی در ایران برای مذاکرات سرعت گرفته است.

آمادگی اتریش، سوئیس، ایتالیا، فرانسه، آلمان و چین برای سرمایه گذاری نفتی در ایران

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید و از قدیمیترین تاریخچه آسیا دیدن کنید و از دیوار چین در پکن عبور کنید و به نمایشگاه گوانجو رفته و در خیابانهای شانگهای قدم بزنید.

به گزارش خبرنگاران، نمایندگانی از اتریش، سوئیس، ایتالیا، فرانسه، آلمان، چین، آمریکا، اسپانیا، روسیه، آفریقای جنوبی، هلند، اسکاتلند و ... در ماه های پایانی سال برای حضور در رویداد سرمایه گذاری وزارت نفت به کیش سفر می نمایند تا آخرین فرصت های توافق برای سرمایه گذاری نفتی در دولت یازدهم را به طور جدی محک بزنند.

درحالی که با گذشت چندین ماه از اجرایی شدن برجام و شروع فرایند لغو تحریم های بین المللی، صنعت نفت ایران فراوری نفت را به سطوح پیش از اعمال تحریم ها نزدیک نموده است، نمایشگاه انرژی کیش که با موضوع سرمایه گذاری برگزار می گردد، بیشترین میزان مشارکت نمایندگان خارجی در دوران حیات خود را تجربه می نماید.

این نمایشگاه مورد حمایت وزارت نفت ایران و سازمان منطقه آزاد کیش چند سال است که تمرکز خود را به جذب سرمایه برای صنعت نفت کشور معطوف نموده و حالا با تلطیف فشارهای بین المللی علیه ایران، فرصت جدیدی برای جلب سرمایه های خارجی و استفاده از فضای پسابرجام در صنعت نفت پدید آمده است و به همین دلیل در این نمایشگاه آخرین فرصت ها و ظرفیتهای سرمایه گذاری، سرمایه پذیری، دستاوردهای سازندگان و فراورینمایندگان نفت، گاز، پتروشیمی، آب، برق و انرژیهای نو عرضه می گردد.

نمایشگاه سال جاری با حمایت وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران، شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی گاز ایران، شرکت ملی صنایع پتروشیمی، شرکت ملی پخش و پالایش فرآورده های نفتی ایران، شرکت پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت تهران، انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران، سندیکای صنعت برق ایران و شرکت طراحی و مهندسی و تامین قطعات و مواد شیمیایی صنایع پتروشیمی (اسپک( در مساحتی به وسعت 18 هزار متر مربع برگزار می گردد.

برگزاری همایش بین المللی نفت و انرژی کیش در روز دوم نمایشگاه و نشست تخصصی معرفی فرصت ها و ظرفیت های سرمایه گذاری صنعت پتروشیمی و همچنین اجلاس مدیران عامل شرکت های پتروشیمی از دیگر برنامه های این رویداد است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 48

به "آمادگی اتریش، سوئیس، ایتالیا، فرانسه، آلمان و چین برای سرمایه گذاری نفتی در ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی اتریش، سوئیس، ایتالیا، فرانسه، آلمان و چین برای سرمایه گذاری نفتی در ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید