دومین روز جستجو برای یافتن راننده مفقود شده در رودخانه سیمره

به گزارش اوج باور، مدیرعامل هلال احمر ایلام گفت: در دومین روز عملیات برای یافتن راننده مفقود شده علاوه بر جستجو در مناطق پایین دست رودخانه، تیم واکنش سریع به همراه غواص به محل حادثه اعزام شدند.

دومین روز جستجو برای یافتن راننده مفقود شده در رودخانه سیمره

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران، علی اصغر علی اکبری در مصاحبه با مهر اظهار کرد: امروز با توجه به بارش شدید باران در مناطق بالادست و به رغم بالا آمدن آب رودخانه سیمره تیم جستجو نجات جمعیت هلال احمر از اولین ساعات صبح در محل وقوع حادثه حضور یافتند، متاسفانه به علت بارش باران وگل آلود بودن رودخانه شرایط غواصی در رودخانه بسیار سخت و تا حدودی ناممکن بود، با این حال کار جستجو در حاشیه رودخانه سیمره ادامه یافت.

علی اکبری بیان نمود: علاوه بر تیم واکنش سریع که عملیات جستجو و نجات را در حاشیه رودخانه شهرستان هلیلان محل وقوع حادثه ادامه دادند، به تیم امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان سیروان ماموریت داده شد تا صبح امروز از مناطق پایین دست رودخانه سیمره به سمت بالا عملیات جستجو برای یافتن راننده مفقود شده را شروع کند و نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان سیروان مسیرهای و حاشیه رودخانه منتهی به این شهرستان را به طور کامل جستجو کردند.

وی اضافه کرد: باوجود جستجوی فراوان نیروهای جمعیت هلال احمر متاسفانه تا به امروز کوشش ها برای یافتن فرد مفقودی بی نتیجه مانده است.

روز گذشته پس از انحراف به راست یک دستگاه پژو پارس از جاده اصلی در گردنه چم شنبه هلیلان و خروج از جاده و واژگون شدن خودرو، وسیله نقلیه در کنار رودخانه سیمره متوقف و به دنبال این حادثه این جوان 21 ساله هلیلان مفقود می گردد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 8 فروردین 1400 بروزرسانی: 8 فروردین 1400 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 861

به "دومین روز جستجو برای یافتن راننده مفقود شده در رودخانه سیمره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین روز جستجو برای یافتن راننده مفقود شده در رودخانه سیمره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید